"Moje cesta, aneb jak
Vy můžete lépe a snadno vydělat peníze
(14 let testovanou metodou)
zatímco děláte to,
co Vás baví?"

A můžete vydělávat třeba z chalupy u lesa, 
máte-li tam internetové připojení? ANO.

"Moderní metody jak vydělávat, pomocí 
psychologických metod, internetu
... a jak po pár měsících lákavého studia tajných podnikatelských principů a jejich zavedení, vydělávat velké peníze i jen kliknutím na tlačítko Kopírovat a Odeslat."

NOVINKA 2017 - speciální bonus VR k JVP Vás připraví i na internetovou revoluci v podobě Virtuální Reality. Získáte možnost se prezentovat ve virtuální realitě a odlišit se od 99,9% podnikatelů. Z důvodu omezené kapacity jen pro 25 vážných zájemců. 

16. 7. 2009 o systému Jak vydělat peníze a jak (začít) co nejlépe podnikat a navíc se vyvarovat chyb, které dělá přes 90% podnikatelů i velmi známých firem. Konec chyb, které vedou k zbytečným finančním ztrátám.

Odhalte tajemství, které stojí velké firmy milióny, a které umožní i jednotlivcům s minimálními investicemi vydělávat více než velmi vzdělaní vysokoškoláci a manažeři

Libor Činka 
psychoterapeut a specialista v dosahování zisku

Dostávat peníze za to, co Vás baví, může připadat většině lidí jako vzdálený sen. Ten můj se naplnil. V minulosti jsem se vydal na cestu učení se nikoli od průměrných, ale od nadprůměrně úspěšných a vydělávajících osobností jako je Joe Vitale, Frank Kern, Dan Kennedy a mnoha dalších. Představte si, že díky mému realizovanému snu se může naplnit ten Váš.

Zajistíte si trvalý příjem i kdybyste nevytáhli paty z bytu.

V následujících řádcích se dozvíte, jak ohromné možnosti získají lidé, kteří se zorientují v metodách vydělávání peněz odpovídajících současné době.

Tak to je opravdu staré video, ale níže je pokračování o pár let později, kdy mne začali oslovovat známí internetoví podnikatelé, kterým jsem pomohl razantně zvýšit zisky...

Textové body obsahu předchozího videa

Navigace k finančnímu vítězství

"Systém JVP je navigací k úspěchu, kde je ukázáno kudy nejezdit, kde hrozí nebezpečí a kde je naopak cesta k zisku nejekonomičtější a nejsnadnější. Zároveň svými nástroji pomáhá v libovolném podnikání k “tuningu” podnikateli používaných “dopravních” prostředků na cestě k cíli.

JVP pomáhá překonat konkurenci a vítězit i nad mnohem silnějšími značkami. I z amatérských "jezdců" na podnikatelské závodní dráze pomůže udělat druhými soupeři nečekané vítěze."

Proč se trápit a dělat chyby namísto možnosti pracovat méně a vydělávat více. Kdo nezná Paretův princip, tak si asi myslí, že jsem se zbláznil. Protože tento zákon učitelé neznají, tak nemohou vést druhé lidi k úspěchu. Protože většina lidí ho nebyla naučena, nemohou být stále úspěšní. Znalci však pokyvují hlavou a zvědavě se chtějí dozvědět, jak jsem jej zase převedl do oblasti vydělávání a jak vypadá cesta, kterou se ubírají nejúspěšnější multimilionáři.

Úspěšní vědí, že sen, myšlenku, nápad musí vystřídat otázka:"Jak to mohu udělat?" Běžní lidé jsou neúspěšní, protože na netradiční myšlenky reagují slovy: "To nejde" a tím zabíjí jakýkoli sen. Pochybnosti jsou v pořádku, jen musí být konstruktivní a přijít až poté co je promyšleno "JAK ...".

Spousta lidí mne totiž v posledních 7 letech požádala, abych je naučil jak vydělávat. Většinou jsou překvapení, když je učím jak vydělávat zcela jinak, než se kdy dozvěděli. 
Vedu je k vydělávání stejnými postupy, které využívám já, tedy děláním toho, co je baví, za peníze.

Právě to, že většina lidí to považuje za takřka nemožné, právě to jim bere energii a zabraňuje jim vydat se na cestu vyhrazenou jen těm, kteří soustředí svou energii do realizování života splněných snů.

Jak jsem se z člověka bez práce stal vyhledávaným expertem na roztrhání

Proč můžete vydělávat peníze, zatímco spíte anebo jste na dovolené?


Než se dozvíte o systému JVP, rád bych Vám přiblížil to jak vypadala moje cesta k úspěchu a finanční nezávislosti. 
Před časem jsem zjistil, že moje dosavadní podnikání na volné noze mne stojí příliš mnoho práce a finanční příjem začal drhnout. Jednání, která jsem vedl s firmami, se protahovala a já se začal dozvídat, že přestože s mou předchozí prací byli velice spokojeni, tak musí využívat zahraniční služby a nemohou mi dále dát práci.


Dokonce s přáteli, majiteli známé a velké pražské jazykové školy, jsem se rozešel. Vadilo jim, že studenti chtějí mne a já díky tomu vydělávám více než oni.

Oni dřeli a nechtěli slyšet, že opakují chyby, které poškozují celou firmu i jejich zákazníky. Dřeli, protože dělali činnosti, které byly málo přínosné. Byli soustředěni na dělání mnoha věcí s minimálním užitkem.

Žili v představě, že kdo dělá hodně věcí a dře, tak bude úspěšný. Jenomže se vůbec nezamýšleli nad tím, jak změnit pořadí činností a dělat nejdříve ty nejdůležitější věci. Jejich pracovní rutina byla den za dnem, týden za týdnem stále stejná. Otec ředitele byl natolik hrdý na to, že firmu vybudoval dřinou, že odmítal jakékoliv novinky, které by umožnili zlepšit výkon firmy, přestože by to přineslo více peněz. Plat, který si mohli vyplácet, byl ve skutečnosti průměrný a kdyby zrušili firmu a šli pracovat v rámci svého oboru, tak by si vydělali i více a navíc by ubyly starosti s řízením firmy.

Problém nebyl v tom, že řízení firmy je náročné. Problém byl v tom, co jsem zažil v mnoha firmách. Při nabídce mé pomoci, nabídce na odlišení od konkurence, zvýšení množství klientů díky zapojení internetu a mnoho dalšího odmítli, protože moje návrhy byly naprosto odlišné od toho, co kdy slyšeli. Odmítli je, přestože viděli můj úspěch. Byla to směsice hrdosti a pohrdání cucákem, který si dovoluje radit řediteli firmy a tvrdí, že je rozdíl mezi dělat věci správně a dělat věci správné. Oni přeci vědí, že je hlavní dělat věci správně. Poněkud jim unikalo, že dělat nesprávné a málo přínosné činnosti je horší než dělat jen několik správných činností, kde jedna z nich nahradí mnoho neefektivních činností mnohonásobným přínosem.

 

Jednou mi známý poutavě vyprávěl o knize předvídající gigantické příležitosti jedinců, kteří začnou využívat 
moderní technologie
. Po rozhovoru s ním jsem se soustředil na hledání různých postupů, jak vydělávat peníze diky myšlenkám jednoho velice, opravdu velice úspěšného podnikatele, který sice nedostudoval, ale na to, že začal podnikat v garáži, se vypracoval tak, že postupně překonal i velké firmy. Jeho úspěch nejen byl fascinující, ale byl vzorem pro následování.

Tajemství a bezdomovec, který začal giganticky vydělávat

Jako semínko se jeho vyprávění zakořenilo v mé mysli a postupně se prodralo na povrch ve správnou dobu. 

Jednou večer jsem brouzdal po internetu a našel stránky jednohomultimilionáře, který žil mnoho let jako bezdomovec, aby pak začal vydělávat ještě snadněji než Bill Gates z garáže.

Tajemství je jak název filmu, tak i stejnojmenné knihy v níž Joe Vitale, který se pro mne stal mocnou inspirací už před 8 roky, hovoří o tom, co jsem začal už kdysi uskutečňovat.

Vše, co jsem od Joe Vitala koupil se mi mnohonásobně vrátilo. Co jsem od něj kupoval? Kupoval jsem návody 
jak podnikat v současné informační době, kdy světu vládne Know-How.


VĚDĚT JAK, je to, co má v současnosti mnohem větší hodnotu než cokoliv jiného.


Díky zvládnutí angličtiny jsem nacházel na internetu nástroje, do kterých jsem postupně investoval několik set tisíc. To byla moje vysoká škola.

Snad štěstí podpořené tím, že jsem pomalu, ale pečlivě ověřoval informace z více zdrojů, mi pomohlo k tomu, že jsem špatně investoval jen necelých osm set dolarů. Vše ostatní se mi mnohonásobně nejen vrátilo, ale stále vydělává, i když jsem třeba na dovolené anebo se mi nechce pracovat.


Postupně jsem zjistil, že lidé jsou ochotni platit za odbornou pomoc, zejména když to pomůže více, než to co využívali dříve.Osobně jsem otestoval desítky desítek postupů, softwarů a mnohé z nich si zakoupil.

Těžko by mne napadlo, že v budoucnu měsíčně investuji asi 3 000 korun jen do znalostí a získám díky tomu násobky mých investic. 
A zcela jistě by mne nenapadlo, že se s chutí naučím takové věci, které mi připadaly složité. Začal jsem psát a napsal několik knih. Zvládl jsem i jednoduché programování, které mi umožnilo vytvářet software pro svou potřebu, pro urychlení a automatizování práce
(Několik programů, které mi vydělaly už desítky tisíc, jsou bonusem k tomuto systému a navíc jsou zcela zdarma. Většinu z nich stále mnohokrát týdně využívám, takže můžete využívat pro svůj zisk to samé, co já. ) Začal jsem si uvědomovat, že robotem, který může pro každého pracovat nebude "plechový chlapík", ale počítač.

 

Co se dělo dál?

Úspěšní podnikatelé, vysokoškoláci, držitelé řady titulů za mnou začali chodit, abych jim pomohl.

Novináři mne začali žádat o články jakožto předního odborníka. 

Stal jsem se také koučem několika sportovních trenérů, sportovců včetně jedné více mistryně světa.


Nemožné pro mé rodiče i blízké se stalo mou skutečností
Pohodově mě živí to, co mě baví. Některý týden dělám z 95% to, co mě baví. Druhý týden z 98%. Ano, přiznám se, není do 100%, protože někdy i ta nejlepší práce přináší úskalí, ale vždy mi pomůže vzpomenout si na reakce lidí, kteří využívají mé programy. 
Při konzultacích mne mnoho lidí požádalo, abych je naučil jak vydělávat.


"Ano, to chci, pojďme rovnou k věci!" 
nadšeně nadskočila v křesle jedna klientka, když jsem ji řekl o mém JVP, který jsem postupně vytvářel desítky měsíců na základě všech zkušeností umocněných učením se od předních světových specialistů.

 

I bez vysoké školy lze vydělávat díky JVP

Každý by chtěl být placen za to, co ho baví. Jenže získat informace podobně jako já ze zahraničí je pro většinu mých klientů zdlouhavé, navíc mnozí neumí anglicky tak, aby to dokázali. 
Také podmínky v naší zemi se liší od zahraničí a tak chtějí mou pomoc. 
Protože se nemohu rozkrájet, tak jsem začal upravovat svéprogramy, pomůcky a recepty s návody tak, abych je mohl dát svým klientům k dispozici.

Začali je testovat a zjišťovat, že to co se ode mne dozvěděli, jenenaučí na žádné vysoké škole
Žádná vysoká škola totiž ještě nezabezpečí, že budete vydělávat tím, co Vás baví.

Je jen iluzí, že vzdělání ve školách stačí k úspěchu. Je to doslova smrtící iluze. Představa, že tituly samy vedou k úspěchu je mylná.Deprese těch, kteří vystudovali a pak narazí na realitu je častá u klientů, kteří ke mně chodí na psycho-terapii. Jejich životní cesta je zavedla z nějaké křižovatky na špatný směr.


Pokud by vyšší vzdělaní vždy přinášelo více peněz, tak většina vysokoškoláků vydělává více než lidé s nižším vzděláním.

I bez škol je možné vydělávat. Svět se totiž za posledních pár let velmi změnil. V celosvětovém měřítku se ukazuje, že lze vydělávat mnohem lépe než ve firmách a institucích, kde musíte dodržovat mnohdy nesmyslná nařízení a postupy.


Představte si, že můžete vydělávat více a snadněji než lidé v mezinárodní firmě či lékař v nemocnici.

Protože jsem vytvořil systém Jak Vydělat Peníze, tak může každý člověk začít naplňovat svůj sen o finanční pohodě a hlavně díky dělání toho, co ho baví.

Každý, kdo pochyboval, ale začal studovat systém 
Jak vydělat peníze začal rychle zjišťovat, že JVP je něco 
zcela unikátního, co nezná 99% vysokoškoláků 
a dalších lidí. Příliš mnoho z nich chodí do práce, která je nenaplňuje. Původní nadšení vystřídalo rozčarování. A když mají to štěstí, že je naplňuje, tak je mizerně placená. To se však netýká jen vysokoškoláků.


STOP, nechci, abyste ukončili dosavadní práci či VŠ. Přeji si, abyste podobně jako já mohli začít uskutečňovat vizi Vašeho života, kdy realizujete své sny moudře.

Co Vám přinese JVP

Budete dělat to, co baví Vás. Dejme tomu, že mezi Vaše hobby patří hudba. Lze vydělávat takovým koníčkem? Ano, lze. Propadli jste stavění modelů letadel a chtěli byste je stavět za peníze pro ty "nemotorné"? 
I tak je možné si vydělávat.

Že jsem zešílel? Nikoli. 
Vím o ženě, která si vytvořila jednoduché internetové stránky o oblasti, kterou má ráda.


No a co? řeknete si. Jenomže ona začala dostávat nabídky k umístění reklam na hotely a podniky v okolí. 
Její denní vedlejší plat brzy převýšil desítky dolarů denně. 
Od jejího táty jsem se naučil, že můžete vydělávat na jakémkoliv koníčku.

Od Joe Vitala jsem se naučil stovky dalších věcí o tom, 
jak zviditelnil a prodávat cokoli, co může být pro dostatečné množství lidí zajímavé. 
Kluk ze základní školy si založil internetový obchod s žertovnými potřebami a začal vydělávat, protože to udělal lépe, než to dokáží velké firmy. V systému Jak Vydělat Peníze jsem popsal mimo jiné podobný příklad z českého internetu. A taky jsem ukázal, že tam je spousta mezer na trhu.

Majitel firmy, kterému jsem ukázal, co je možné z toho byl v šoku. Odborníci, které si najal, se ukázali ve srovnání s JVP jako naprostí amatéři. 
Reklamní specialista mi řekl, že to co je v JVP nemůže znát většina odborníků ve firmách
, protože to nezná většina poskytovatelů reklam. Obchodní zástupce firmy nabízející velmi výhodné možnosti získání aut, zjistil, že s pomocí JVP může prodávat lépe než kdokoliv z jeho kolegů.


Díky e-programu "Jak Vydělat Peníze" tak můžete být úspěšnější v nabízení svých služeb nejen u nás, ale i v zahraničí. Můj známý vytvořil CD-ROM s výukovým programem a chtěl jej prodávat. V žádném obchodě však nebyli schopni prodat alespoň pár kusů. Neprodával ani přes jeden z největších internetových obchodů. Pak jsem mu pomohl a jeho vedlejší příjem z prodeje CD-ROM mu začal přinášet tisíce měsíčně.

Takřka cokoli, co umíte či znáte, je možné zpeněžit, 
když víte jak na to. Systém JVP Vám k tomu pomůže. 

 

Když mi díky návodům, které jsem napsal do JVP, začali chodit peníze za mé knížky až z Anglie a USA tak jsem nevěřil vlastním očím. Dnes se na mne obracejí 
o radu i Češi žijící po celém světě
, třeba v Británii. To vše díky jednoduchým myšlenkám, které odstartovalo vyprávění známého o předpovědích B. Gatese a využívání Paretova principu. 

Zajistíte si trvalý příjem i kdybyste nevytáhli paty 
z bytu
.

Díky tomu, co Vás JVP naučí, budete moci zajistit finanční budoucnost i pro Vaše blízké.

Psychologie systému JVP

Teď si představte, že díky JVP probudíte svou tvořivost pro naplňování libovolných snů. Proč byste měli prezentovat a prodávat něco, co vytvořil někdo jiný? To by Vás brzo přestalo bavit.

Opravdu doporučuji vyhnout se prodeji v systémech typu MLM z výše uvedeného důvodu. Vydělávání jen pro peníze většinu lidí vyčerpá a vede k syndromu vyhoření. Mnozí klienti, kteří ke mně přišli na psychoterapii, mi vyprávěli o tom, jak se nechali nalákat sliby na rychlé zbohatnutí v různých Multi Level Marketingových kampaních. MLM je sice funkční obchodní model, ale není pro většinu lidí.

Proto je JVP zcela odlišný v tom, že vede k vytvoření Vašeho produktu či služby, kterou budete nabízet jen Vy a nikdo jiný. JVP je pojistkou úspěchu k zaměstnání se tím, co je jen Vaše a baví Vás to.

"Jak vydělat peníze" není o vydělávání peněz, abyste pak unavení z toho, co děláte jen pro peníze, mohli relaxovat. 

JVP je o cca každodenním 2 hodinovém hraní si s myšlenkami ve volném čase, aby z toho za pár měsíců mohl být 4 - 6 hodin asi jen na 3 dny v týdnu bez toho, abyste chodili do práce, která Vás nebavila. 
Vaší prací se stane Vaše hobby a bude Vám přinášet naplnění a finance nezávisle na krizi ve firmách a na trhu.

Chcete být postupně bombardováni nadšenými dopisy těch, kteří Vám platili za pomoc? 
Například za to, že jim pošlete informace. Informace? 
Ano, třeba recept na realizaci něčeho, co potřebují.


Kdysi jsem napsal volně šiřitelný jen 5 stránkový návod Superpaměť 1, dokazující každému díky speciálnímu testu a experimentu, že každý má výbornou paměť. Nejen, že pomohl všem, kteří se v něm jednoduchými myšlenkami řídili, ale také mi získal zakázku - proškolení nově vznikající jazykové školy na Slovensku. 
Až poté jsem vytvořil 30 x rozsáhlejší Superpaměť 2, která mi vydělává tolik, kolik by celé řadě lidí postačovalo. Proč mi nestačí? Ne, nemám hodinky za sto tisíc ani Ferrari. Mnoho ze zisku totiž investuji do dalších nápadů. Moje hobby je realizovat nápady.

Nápady vzniknou inspirací. Nápady také vznikají i díky naštvanosti. Moje knihy "Magická Angličtina Extra" či "Anglická Gramatika Bezbolestně i pro blondýnky" vznikly z naštvanosti na hloupé a zastaralé postupy používané ve školách a kurzech vedených již zmíněnými "papoušky".

Všimli jste si, že mnozí učitelé nejsou ve svém životě praktičtí a úspěšní?

A všimli jste si, že právě dříve neúspěšní, kteří začali přemýšlet a jednat jinak, než se naučili ve školách, dokázali ohromné věci?

Všimli jste si, že mezi nejbohatšími lidmi na světě, začíná převažovat množství těch, kteří začali od nuly v garáži jako B. Gates - Microsoft, Steve Jobs - Apple a spousty dalších, kteří díky nim zaměstnali počítač jako robota?

Začnete vydělávat díky náskoku v myšlení

I toto Vám JVP systém umožní. Naučí Vás jak realizovat jakýkoliv nápad díky tří stupňové metodě dosahování cílů Walta Disneyho. 

Protože budete moci pracovat pouze pro sebe, být nezávislí na pracovních hierarchiích a omezeních, tak budete šťastní, a tím beze stresu a plní zdraví. 

Nejenže budete naplňovat své sny, ale doslova budete moci vydělávat ve spánku či na dovolené a dokonce i kdybyste onemocněli.


(POZOR, pokud máte představu, že jde o něco, co znáte z prezentací internetových podnikatelů v Česku, tak mi věřte, že mluvím o něčem výrazně odlišném a psychologicky propracovaném na nejvyšší světové úrovni.)

jak vydělat peníze - doporučuje Jitka KobzováPan Libor Činka mi byl doporučen mojí známou. Zakládám novou firmu a s tím, vytvářím i web. Pan Činka mi byl důležitým pomocníkem při tvorbě
a optimalizaci webu. Oceňuji především individuální a motivující přístup, ze kterého je cítit, že cílem spolupráce je navrhnout fungující a efektivní řešení.
Vřele doporučuji. Jitka Kobzova
www.huntsworthinteriors.com

Poznámka: Klientka dlouhodobě žijící v Kuvajtu
a Anglii vstupuje na náš trh s unikátní službou. Pomohl jsem jí porozumět (pomocí úvodní části systému JVP) odlišnostem našeho trhu, ušetřit ohromné finanční prostředky a připravit podmínky na prakticky bezplatné zviditelnění a získávání zakázek na internetu.


Stop finančním problémům navždy. Systém Jak Vydělávat Peníze Vám může z počátku přinést příjemný příjem navíc předtím, než systém naklonujete, abyste se mohli chcete-li i Vy stát milionáři.

 

Proč budete moci být úspěšní jako já i více?

Protože budete moci využívat ty samé myšlenky, které mi vydělaly statisíce na mé projekty, můžete dosáhnout splnění svých vizí anebo získat trvalý finanční proud pro zabezpečení svých nejbližších.

Protože jen málo lidí patří mezi takové nadšence až šílence jako já, kteří to, co vydělají, vrazí zpět do dalších projektů, tak Vy budete moci využívat své nové zvyšující se bohatství pro své libovolné osobní potřeby či potřeby blízkých, ať už jde o splacení dluhů, úžasné dovolené vícekrát do roka či platbu zahraničních pobytů a škol pro děti. 

Systém JVP můžete využít v libovolném byznysu
a proto získáte ohromující konkurenční výhodu pro dobu krize i v budoucnu.

Pro využívání JVP nemusíte mít zaběhlou firmu, platit desítky tisíc za nájem kanceláří, provozu, platit stovky tisíc za zaměstnance, výrobní stroje, sklad, dopravu ... Systém Jak Vydělat Peníze můžete provozovat z malého pokoje, 
v době, kdy chcete a to aniž byste případně vytáhli paty z domu.

Do využívání systému Jak Vydělat Peníze nemusíte vložit desítky tisíc, ale jen investovat do JVP a ještě pár stokorun na provozování levných internetových služeb. Budete-li mít 15 - 20 tisíc navíc, budete moci rychleji rozjet vydělávání peněz. Doporučuji však využívat JVP postupně a vyvarovat se rychlých snah o vydělání velkých částek. I když i to systém Jak Vydělat Peníze umožňuje, nejlepší zkušenost je s pozvolným vytvářením zdrojů proudu trvalého přijmu, než s rychlými zisky, které Vám nepřinesou tolik zkušeností jako pozvolné využívání. Pokud si však troufáte, doporučuji využít část zaměřenou na bleskový výdělek a pak hned část z něj investovat do zmíněného pozvolného využívání JVP. Právě zkušenosti s lidmi, kteří rychle vydělali peníze, třeba ve Sportce ukazují, že nedostatek zkušeností se zacházením s penězi způsobí, že mnoho rychlých milionářů pak zažije situaci "Rychle nabyl, rychle pozbyl."

Jak Vydělat Peníze je systém, který umožňuje vydělávat lidem, kteří prožili složité životní období a využijí jej jako zdroj zkušeností, které transformují do vytvoření služby či produktu, která pomůže druhým lidem nacházejícím se v situaci, v níž byli oni sami předtím. Právě takové dříve nepříjemné zážitky přináší zkušenosti, které je možné ještě dopředu předat lidem na pokraji problému a bez zbytečného trápení je vyvést z ohrožení. Tak se taková zkušenost stává i cenným obchodním artiklem. 

Můžete proto využít JVP a začít po chvilkách, klidně až Vaši nejbližší budou spát. Velmi snadné postupy, které může zvládnout i člověk bez maturity.

Budete moci realizovat své sny, nezávisle na dosavadních společenských zvyklostech, protože budete moci využívat principy úspěchu, které ve světě využívají statisíce lidí, ale u nás zatím jen několik desítek jednotlivců v nejrůznějších oblastech podnikání. Systém JVP mohou používat jak lidé s kterými se setkávám na odborných konzultacích, prodejci aut, majitelé cestovních kanceláří, spisovatelé, umělci, právníci, lékaři, ženy na mateřské dovolené, programátoři, učitelé, instalatéři, detektivové, studenti, chovatelé, řemeslníci ... vlastně prakticky všechny profese, tak i lidé chtějící se živit svými koníčky.

 

Jak prodat nápad a vydělat

Mnozí z vás už třeba vymysleli či vytvořili něco, co nedokázali prezentovat navenek tak, aby za to dostali přiměřeně zaplaceno. Lidé si často myslí, že to je tím, že jen nemají reklamní či jiné prostředky jako druzí.

Ano, je pravda, že mnoho těch, kteří prodávají, dosáhli úspěšnosti díky finančním prostředkům a tomu, že se zviditelnili. Vy to můžete překonat tím, že využijete systém JVP a předčíte konkurenci. Předpokládám, že nebudete konkurenci říkat jak jste to udělali. I když? Právě teď mne napadá, že by je mohla ranit mrtvice po zjištění, že jste použili jeden z nejlevnějších způsobů na světě. 
Tak byste se jich mohli zbavit natrvalo:) Stop, konec škodolibosti, budu ekologický.

Faktem však je, že naprostá většina firem prožívá nějakou míru krize, přičemž si ji znásobuje tím, že nevyužívá klíčové a přitom extrémně jednoduché principy. Tak se chovají podobně jako na své zastaralé metody hrdý majitel firmy, o kterém jsem psal.

 

25 x JVP pomůže také ...

jestliže hledáte název: 
svého podnikání, firmy, internetových stránek, výrobku, služby, knihy

Chybný přístup v těchto oblastech je naneštěstí typický pro naprostou většinu podnikatelů a dokonce velkých firem. JVP ukazuje naprosto šokující pohled na amatérismus, který vede k finančním ztrátám, zbytečným krizím až úpadku podnikání. Samozřejmě JVP přináší řešení a to navíc mnohem levněji než běžně používané postupy. Navíc je ohromující prevencí proti úpadku podnikání, která nastává během prvního roku u více než 2 třetin začínajících podnikatelů. 

Kdykoli se setkám s podnikateli, kteří přišli na odbornou konzultaci, tak více než 90 procent z nich i jejich konkurentů, které analyzujeme, dělá strašně drahé chyby. Jakmile ty chyby znáte, tak můžete vylepšit své podnikání a překonat konkurenci. 

100 procent - ano sto, včetně mne nevyužívá plný potenciál. Protože jej však znám, tak jej mohu naplňovat a stále jej rozvíjím. Rozvíjím pozvolna podle časových možností. Ti, kteří nové možnosti neznají, nemohou je ani využívat. 

JVP pomůže, jestliže:

 1. chcete podnikat a vydělávat peníze
 2. potřebujete prodávat více zákazníkům
 3. potřebujete oslovit více zákazníků na trhu
 4. potřebujete nadchnout zákazníky
 5. potřebujete zefektivnit reklamu bez zbytečné práce
 6. potřebujete znásobit reklamu
 7. teprve plánujete výrobek či službu
 8. připravujete na trh nový výrobek či službu
 9. máte či plánujete výrobek, službu, obchod, prodejnu ...
 10. upravujete výrobek či službu
 11. plánujete internetové stránky pro libovolný business
 12. máte internetové stránky a chcete se dostat před konkurenci
 13. máte www stránky a chcete se dostat na přední místa
 14. chcete překonat konkurenci
 15. se chcete vyhnout drahému konkurenčnímu boji
 16. chcete podnikat bez rizika velkých ztrát
 17. chcete podnikání s lepším ziskem než konkurence
 18. chcete podnikat s vyšším ziskem než většina podnikatelů
 19. chcete se zbavit zbytečných nákladů na byznys
 20. toužíte vyniknout


 

Co všechno obsahuje Jak vydělat peníze

a) Internetovou platformu (nejmodernější světový systém) s návody, PDF, videi srozumitelně vysvětlující kroky, které může dělat středoškolák i důchodceMapu úspěchu srozumitelně propojující jednotlivé oblasti, aniž byste je museli studovat dlouhé týdny a měsíce jako já.


b) Dostanete jako bonus programy, které jsem původně vytvořil jen pro sebe, abych ušetřil čas. 
Navíc dostanete nástroje, kterými můžete mnohem rychleji dosáhnout zisku.

c) Speciální sadu 100 motivačních karet 

d) Plus 3 další bonusy, které svým přínosem značně převyšují cenu JVP. Tyto jsou však dostupné nyní a mohou být kdykoli odstraněny. 
 

Dozvíte se zde:

 • Jak mít příjemný, velký a hlavně opravdu stálý zdroj příjmů i v době krize předtím, než se z Vás mohou stát milionáři.
 •  Jak dělat etický byznys, vydělávat velmi slušné peníze a to trvale, aniž byste poškodili druhé lidi.
 • Jaké zdroje pomohou každému k úspěchu. Systém JVP funguje sám o sobě, nicméně je užitečné zjistit, jak si rozšiřováním obzoru budete rozšiřovat i Váš zisk, že?
 • Jakým chybám, které překvapivě dělá naprostá většina podnikatelů, se vyhnout velkým obloukem.
 • Jak se vyvarovat finančním ztrátám, díky chybám, které dělá mnoho začínajících podnikatelů na internetu. (Už jenom tyto informace podložené letitými zkušenostmi mají cenu desítek tisíc.)
 • Jak snadno ušetřit desítky tisíc a díky tomu vydělávat jejich násobky.
 • Jak získat zdarma materiály, které lze prodávat.
 • Co je nejlepší byznys na světě a jak jej můžete brzy mít - myšlenkově zcela šokující forma jak vydělávat více a snadněji, než kdybyste měli firmu.
 • Na co se soustředit tak, abyste mohli získat více, než jste si dokázali představit.
 • Jak si zajistit nadšení Vašich zákazníků.
 • Máte-li firmu, jak ji dostat před konkurenci za plat jednoho zaměstnance.
 • Neviditelné triky o kterých 99% odborníků neví, a které pro Vás můžou znamenat nejen statisíce, ale i milióny v zisku.
 • Psychologii prodeje, kterou by ihned chtěli využívat největší internetové obchody a firmy, kdyby o ní věděli.
 • Jak z domácího počítače připojeného na internet udělat větší a snadnější zdroj příjmů než kdybyste se naklonovali a chodili do práce i o víkendech v třech exemplářích.
 • Jak okopírovat myšlení géniů byznysu, tvořivosti a moci dosáhnout prakticky čehokoli.

 

Klikněte níže na objednávku systému JVP


Budete používat jednoduché nástroje, které Vás dostanou mezinadprůměrně úspěšné. 
Už jen odpovědi na překvapivé otázky Vás mohou dostat mezi značně úspěšné jedince.

Navíc zde získáte systém. JVP systém je 
o realizaci Vašich snů. Obsahuje nástroje nadprůměrně inteligentního myšlení a jednání. Jde o myšlení, které se na žádných školách neučí. Je o zajištění si práce snů, za kterou budete placeni a budete si užívat jejich plodů.
 

Vše uvedené samozřejmě s využitím Paretova zákona a tedy s minimem investic získat maximum nejen peněz, ale zejména pohody a klidu, nezávisle na krizi probíhající ve světě.

 

Jestliže by tento systém znali vynálezci a vizionáři, kteří se přihlásili do TV pořadu Den D, tak by měli jistotu realizace, podobně jako jsem já realizoval své projekty jako vydání mnoha elektronických i tištěných knih díky zdrojům uvedeným v tomto e-programu.

 

100% záruka na systém JVP

Zaručuji Vám, že něco takového jako je systém JVP nikde nekoupíte a dávám Vám 100% záruku spokojenosti. Pokud budete systém využívat a do 30 dnů nebudete spokojeni, tak Vám vrátíme plnou cenu systému JVP, kterou jste nám zaplatili. 

 

Zvýšení ceny Jak Vydělat Peníze.

Pozor, vzhledem k tomu, že systém nadále vylepšujeme, může se cena systému JVP již brzy výrazně zvýšit. 
Ti, kteří jej koupí za zaváděcí cenu, však dostanou vylepšení a upgrady zdarma.

Celý JVP jsem připravoval po letitých zkušenostech mnoho měsíců a další investice mne stály i desítky tisíc měsíčně. 


Programy, které jsem původně naprogramoval pro zjednodušení a urychlení své práce a nyní je dávám k dispozici, ušetří navíc desítky hodin Vaší práce nebo práci odborníka za kterého byste museli platit.

Aktuální cena přestože je JVP stále vylepšován je 9 700,- Kč
aby si investici do JVP mohli dovolit lidé, kteří jsou v situaci, 
v které jsem byl dříve i já. Moje dřívější situace byla taková, že například myšlenka, že bych poslal dárcovskou SMS na oběti povodní či na podporu nemocnice, byla vystřídána myšlenkou o tom, že na to ať posílají ti, co na to mají a já se musím starat přednostně o své děti. 
Nyní už je to zcela jinak a tak jako pomoc těm, kteří to potřebují, nabízím JVP za asi třikrát nižší cenu než je skutečná hodnota.

K e-programu Jak vydělat peníze obdržíte zdarma programy a nástroje zejména: 

 • Porovnání Hledaného
 • Jak prodat takřka komukoliv cokoli 
 • Headline Generator 

Tyto programy jsem vytvořil původně jen pro sebe, a není je možné koupit nikde jinde.

Pro koho JVP není!!

Jak Vydělat Peníze není pro ty, kteří očekávají výdělek díky podvodným metodám, klikáním na reklamy či prodejem něčeho pochybného. 
Není pro ty, kteří nejsou ochotni přemýšlet o životě naplněném pohodou a investovat po cca 2 hodinách denně pár týdnů do začátku zcela nového zdroje příjmu. 
Ani pro toho, kdo chce dřít jen aby měl peníze, tento systém není.

Komu Jak Vydělat Peníze přinese úspěch

Úspěch každému, kdo:

- si opravdu velmi přeje žít podle svých představ
- si bude zapisovat inspirativní myšlenky vznikající při čtení JVP 
- si asi půl hodiny denně bude ověřovat v JVP popsané na internetu
- bude využívat bonusové programy k tvorbě nápadů
- plně chápe, že úspěch vzniká s aktivitou a nikoliv jen čtením
- aktivně realizuje alespoň 20-30 % nejdůležitějších částí systému jak Vydělat Peníze. 

Přehled klíčových bodů:

Pravidelným používáním JVP systému budete moci mít zisky dokonce i na dovolené. 
Jak Vydělat Peníze je jistým zdrojem nejen vedlejších příjmů, ale možností jak naplno vydělávat tím, co si Vy sami zvolíte. 
JVP je v současné době nejpropracovanější systém výdělku pomocí internetu
Jak Vydělat Peníze je 100% poctivý systém, jehož dodržení Vás může obohatit i nadšenými ohlasy těch, kteří Vám budou platit. 
JVP umožní jen pomocí domácího počítače připojeného na internet udělat větší a snadnější zdroj příjmů než kdybyste se naklonovali a byli v práci sedm dní v týdnu. 
Nastavený JVP je jakobyste měli tým robo-obchodníků na vydělávání peněz 24 hodin denně. 
Systém Jak Vydělat Peníze je znovu a znovu použitelný, takže jej můžete použít jako opravdu vícenásobný zdroj zisku.

 

 

Je JVP vhodný i pro mne? 

Abyste zjistili, zda je systém Jak Vydělat Peníze pro Vás vhodný, odpovězte na níže uvedené otázky v JVP kvalifikace pro zpřístupnění objednávky:

Dodržením postupu budete moci po pár měsících lákavého studia tajných podnikatelských principů a jejich zavedení, vydělávat velké peníze, dokonce i jen kliknutím na tlačítko Kopírovat a Odeslat
v speciálním programu.

Objednávka

Kvalifikace

Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit.

Prosím vložte slovo, které vidíte níže. (Pokud jej nevidíte, klikněte pro vyslovení slova a pak jej zapište.)

  

> Kolik nyní stojí systém JVP? 

Nebude Vás stát jako mě roky experimentů. Ani Vás nebude Vás stát stovky tisíc, přestože může být přínosnější než studium mnoha škol. Také to nebude sprchou, kterou mnoho absolventů škol dostane při nástupu do praxe, aby zjistili, že se učili v praxi nepoužitelné teorie.

Ani to nemá nic společného s různými MLM, sázením či obchodováním s něčím, co nechcete. Opravdu budete moci používat JVP, aniž s kýmkoli budete potřebovat mluvit. Opravdu budete moci využívat JVP bez potřeby spolupracovat s někým

 

Navíc nebude stát tolik, co stoji rozjezd velmi malého podnikání, což je minimálně 50 000,- Kč na absolutní základy. OPRAVDU NE.

Něco však bude stát. Jste ochotní například vypít denně o jednu minerálku, kávu méně? Jste-li ochotní investovat namísto do časopisů či levných DVD do JVP, pak snadno ušetříte 26 korun.

Stačí si investicí do JVP - velmi malé částky za každý den z 365 dní z nastávajícího roku zisku, pojistit úspěch. (Navíc budete moci mít návratnost už asi za 10 x kratší dobu než jakýmkoli jiným podnikáním! )


POZOR: Protože pracuji na mnoha projektech a rozvíjím ty nejžádanější, jako pokračování Anglicky Fantasticky, proto je systém JVP dostupný jen jednou za cca 1 až 2 roky při výjimečných příležitostech. 

Tato cena je však k dispozici jen teď
JVP totiž stále vylepšujeme a tak jeho cena stoupá.

Investice do systému Jak vydělat peníze je 
NYNÍ 9 700,- Kč
 

Nejnovější verze systému je k dispozici od 31.7. 2017

Dodržením postupu budete moci po pár měsících lákavého studia tajných podnikatelských principů a jejich zavedení, vydělávat velké peníze, dokonce i jen kliknutím na tlačítko Kopírovat a Odeslat v speciálním programu."

100 % záruka 

Na J V P platí 100% záruka. 
Jestliže během 30 dní zjistíte, že v JVP uvedené postupy nechcete využívat anebo je používáte* (vysoce nepravděpodobná varianta) a nepotřebujete je rozvíjet, vrátíme Vám plnou cenu. 

*Pamatujte, že JVP je systém, který vznikl mnoha lety ověřování. Navíc vznikl díky inspiraci od mnoha světových expertů - pokud máte osobní zkušenost s kurzy Franka Kerna, Brendona Burcharda, Andy Jenkinse, Mika Filsaima, Kena Evoye, Igora Ledochowského, Paula McKenny, Richarda Bandlera, Joe Vitala ... pokud jste zaplatili stovky tisíc za jejich tréninky jako já, pak možná JVP nepotřebujete. 
A všimněte si, že jde o propojení největších ES v oblasti zisku 
a psychologie úspěchu.

Novinka: 

Platba prostřednictvím bodů je nyní umožněna uživatelům zaměstnaneckých výhod 

Benefit Plus a Benefity a.s.

Nejenom jednotlivci, ale i firmy se tedy díky systému JVP mohou dostat před konkurenci. Jen za konzultace specialistů v internetovém prodeji byste zaplatili desítky tisíc korun za to, co je obsahem systému Jak Vydělat Peníze.

Hodně úspěchu Vám přeje 
Libor Činka
psychoterapeut, kouč, specialista v oblasti dosahování nadstandardních výsledků.

P. S.

Osvojíte si znalosti vytváření zisku, které prakticky využijete podle svého pro vydělávání peněz tím, co Vás baví. 

JVP je jako univerzita vydělávání s pomocí počítače, která se řídí nejen nejmodernějšími poznatky vytváření zisku, ale i nejvyššími etickými pravidly. Pozor, snaha využít JVP k prodeji něčeho závadného, podvodného a podobně povede k vyřazení.

"Rozdíl mezi úspěšnými a neúspěšnými spočívá v jejich schopnosti pracovat s informacemi." Bill Gates

 

P. P. S. 
100% záruka - Vaše spokojenost během 30 dní nebo Vám vrátíme peníze zpět. Kdo pochybuje, ten se právě musí naučit jedno z pravidel úspěchu. To pravidlo zní Výhra - Výhra. Výhra pro obě strany. Toto pravidlo je jedním z center JVP systému a hlavně díky němu je funkční.

100% záruka - majitelé JVP budou bezplatně získávat rozšíření JVP bez ohledu na stoupající cenu systému (majitelé základní verze mají vždy nárok na rozšíření vztahující se k základní verzi, nově vytvořené verze vyšší kategorie budou získávat rozšíření tomu odpovídající).

100% záruka - že neexistuje žádný systém, který by přinášel to samé jako JVP.

banner-genialni-tlacitka-jvp.jpg

Otázky a odpovědi k systému JVP

Funguje JVP i pro již zaběhnutý byznys?

Ano. Protože budete moci pomocí JVP výrazně zlepšit prodej v kterékoli oblasti businessu (ať už podnikáte či teprve chcete podnikat), tak Vás práce bude bavit. Spolu s tím, jak se bude rozvíjet Váš obchod, Vaše podnikání, budete zjišťovat, že se stále snadněji naplňují vytoužené představy, vize a Vy si užíváte bohatšího života. Váš podnik bude mít stále větší váhu na trhu a práce bude víc koníčkem než kdy předtím. Čím dále tím více poroste i uvědomění Vašich zákazníků, že obchodování s Vámi je pro ně výhrou (a samozřejmě i pro Vás). 


Je JVP jen pro jednotlivce a malé firmy? 

Systém JVP je jak pro jednotlivce, tak pro firmy nezávisle na velikosti. 


RECENZE UŽIVATELŮ JVP 


Recenze P. Kofroň
(na první verzi JVP):


JVP bych doporučil každému, kdo vážně uvažuje o prezentaci na internetu. Je to povinná četba před konzultací s jakýmkoliv reklamním poradcem z agentury, nebo internetového portálu, protože tyto informace Vám většina z nich neřekne, protože je neví. 
P. Kofroň
Celá referenceMá-li někdo zájem o smysluplné podnikání na internetu, může postupně, za docela dlouhou dobu najít lecjaká doporučení a informace. Na systému JVP, který postupně a za vynaložení nemalých nákladů pan L. Činka vytvořil a nabídnul uživatelům, oceňuji především komplexnost informací. Komplexnost, která umožňuje zájemcům být vybaven a přistoupit k podnikání pomocí internetu způsobem, který mně doposud žádný veřejně přístupný pramen neposkytnul. A v tom vidím základní "překvapivost" JVP. Nemohu si momentálně vzpomenout, kdy se mně podařilo investovat efektivnějším způsobem.

Celý život se zajímám o psychologii, sociologii a podobné obory. Na JVP oceňuji, že poznatky těchto oborů, tak důležité pro chápání potřeb a motivaci lidí, inovativním způsobem zapojuje do celého komplexu předkládaného systému. 

Je nepochybné, že pokud bych měl možnost, být tímto systémem inspirován a poučen třeba už před lety, byl bych s úrovní svého podnikání pravděpodobně už někde "jinde". A jsem si jistý, že pokud budu dál a dál tento systém studovat, promýšlet a aplikovat, budu mít už od teď odvahu a klidnou jistotu, že se mohu v budoucnu pustit v podnikání do čehokoliv.

Vladimír Šimík

Celá reference


Informace o akcích najdete na Blogu 


RECENZE UŽIVATELŮ JVP Systém JVP mi pomohl se dostat k informacím a rozšířil mi tak obzor jak opravdu správně dělat internetový marketing. Marketing na internetu neznamená mít jen dobře provedené SEO, ale zahrnuje i psychologickou část. 
JVP je takovým materiálem, který probírá jak technický tak psychologický aspekt podnikání na internetu. 

Zdeněk Krčál 
Celá reference

JVP mi neuvěřitelným způsobem otevřel obzory. Do té doby jsem byla v podnikání na internetu a vším s tím spojeným tzv. nepopsaný list. Rozhodně jsem si ušetřila spoustu trápení. Díky JVP jsem před konkurencí. Jistě jsem též udělala spoustu chyb, ale když si otevřu JVP a ponořím se do studia, vždy objevím něco nového, chytrého, co by se dalo aplikovat a použít v mém podnikání. 
Iva Blažíčková 

Celá reference
Moc děkuji za JVP systém a obsah, který je napsaný velice čtivě. Už po přečtení prvních řádků jsem byl nadšený a musím říci, že informace, které JVP obsahuje, mi určitě pomohou k realizování plánů, které mám a které mě během čtení JVP napadaly. Jsem velice rád, že člověk tvých kvalit je opravdu ochoten pomáhat lidem k uskutečnění jejich snů. 
Bohouš Dubovský